-27%
,

RESO ROJAL OC10 1000W

Достапност:

На залиха


• Тип – ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО Моќност: 1000W Голема рингла: 18,5 cm O , 1500 W Греење елементи: 150mm-1000W, 185mm-1500W Контроли за топлина на ринглите Пилот светлo

799 ден 1.100 ден

На залиха

Спореди