-16%
,

ROWENTA CF4231 F0

Достапност:

На залиха


• 14-во-1 Керамички слој Контрола на температурата:до 190 ° C Потрошувачка на енергија:45 W Дијаметар:16 мм Број на температури:1

3.600 ден 4.300 ден

На залиха

Спореди