-17%
,

ROWENTA SF161LF

Достапност:

На залиха


• Tемпературен режим од 200° C Брзо загревање за 60 секунди Oптимален притисок при секое движење Систем за заклучување Ширина на плочки 25мм

1.500 ден 1.800 ден

На залиха

Спореди