ROWENTA TN1400

Достапност:

Нема на залиха


•Машинка за шишање •Сечила од нерѓосувачки челик -од 03-30mm •40min работа со едно полнење •Работи бежично и на струја

2.000 ден

Нема на залиха

•Машинка за шишање •Сечила од нерѓосувачки челик -од 03-30mm •40min работа со едно полнење •Работи бежично и на струја

Шифра: СИМП053 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.