,

ROWENTA TN2300

Достапност:

1 на залиха


•Тример •Сечила од нерѓосувачки челик •Должини за подстрижување од 0,9-7mm •Време на полнење:8h •60 min бежична работа •Батерија Ni-MH •Светлосен индикатор •Можност за миење на сечилата

2.000 ден

1 на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.