,

SENCOR SDA310

Достапност:

Нема на залиха


• Стилски модерен дизајн UHF 470 – 870MHz HDTV РЕДОВНО Хоризонтална поларизација Вграден засилувач Добијте 40 dB Напојување 12V Вклучена претплатничка линија Индикатор за напојување на LED

1.400 ден

Нема на залиха

Спореди