-16%
,

SENCOR SMS4011 BL

Достапност:

На залиха


– Три независни глави за бричење кои се прилагогуваат по потреба
– Долг работен век на главите
– Оперативно време: 75 min
– Време на полнење: 8 h

1.590 ден 1.890 ден

На залиха

Спореди