-6%
,

ST DF-8550XW PLASTICNA

Достапност:

На залиха


• Фритеза Бела боја 2000W Капацитет 2.5 литри Тајмер 30 минути Термостат Избор на температура на готвење Двоен филтер Нелеплива површина

3.300 ден 3.500 ден

На залиха

Спореди