-17%
,

ST HD-U2200WJ

Достапност:

На залиха


• Фен за коса 2200W Јонизатор 2 брзини 3 температури копче за ладен воздух дифузер концентратор Заштита од прегревање

1.000 ден 1.200 ден

На залиха

Спореди