-16%
,

TEFAL SV8011 E0

Достапност:

На залиха


• Моќност:2800W Притисок на пареата:6.1bar Варијабилна пареа:120gr/min Ударна пареа:400gr/min Посебен резервоар за вода:1.8Л

12.990 ден 15.500 ден

На залиха

Спореди