VIPER 24”ALLUM ALLOY XC MTB

Достапност:

На залиха


Рам: Алуминиумски Преден менувач: SHIMANO-FD-TX50 Заден менувач: SHIMANO Tourney Шифтери: SHIMANO-ST-EF51 Кочници: Диск на двете тркала (механички) Големина на гуми: 24′ Големина на рам: S

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

11.500 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.