VIVAX 50UHD123T2S2SMART

Достапност:

На залиха


MAXIMUM RESOLUTION: 3840 X 2160 (UHD 4K) OPERATING SYSTEM: ANDROID TV TYPE: SMART TV TUNER: DVB-T2 / C / S2 USB RECORDING: YES REMOTE CONTROL: SMART HDR: HDR10

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

25.000 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.