,

VIVAX AJ-800 SOKOVNIK

Достапност:

Нема на залиха


• СОКОВНИК МОЌНОСТ: 800 W XL РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ПУЛПА КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ 1,5 ЛИТРИ, 2 БРЗИНИ, МЕХАНИЗАМ ПРОТИВ ПРОКАПУВАЊЕ, МИКРОФИЛТЕР ИЗРАБОТЕН ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, ШИРОК XXL ОТВОР ЗА ВМЕТНУВАЊЕ ПЛОДОВИ -ДИЈАМЕТАР 75 MM БОЈА: НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК / ЦРНА БОЈА

3.690 ден

Нема на залиха

Спореди