-15%
,

WURTH F1200EI KOSILKA

Достапност:

На залиха


• Електрична косилка со индукциски мотор со моќност од 1200W, Ширината на косење е 32см. Капацитетот на корпата е 35л. На рачката има интегриран приклучок.

5.490 ден 6.490 ден

На залиха

Спореди