-13%

VIVAX BS210 BLUETOOTH

Достапност:

На залиха


Vivax VOX bluetooth BS-210 звучник
Моќност 50W
Репродукција до: 6,5 часа
Има функција TWS: поврзување до 2 исти уреди
Водоотпорен IPX 5
Бренд: VIVAX

2.790 ден 3.200 ден

На залиха

Спореди