-16%
,

VIVAX DF 1800B

Достапност:

Нема на залиха


• МОЌНОСТ: 1800W КАПАЦИТЕТ: 2,5 Л ВАРИЈАБИЛЕН ТЕРМОСТАТ МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ДРШКА СИГУРНОСТНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ КОНТРОЛЕН ПРОЗОР БОЈА ЦРНА

2.500 ден 2.990 ден

Нема на залиха

Спореди