VIVAX DF 2003SS

Достапност:

4 на залиха


МОЌНОСТ 2000 ВАТИ КАПАЦИТЕТ 3 Л 30 МИН.ТАЈМЕР ДРЖАЧ ЗА КАБЕЛОТ ВАДЕЊЕ НА КАПАКОТ ФИЛТРИРАЊЕ ТЕРМОСТАТ

2.300 ден

4 на залиха

МОЌНОСТ 2000 ВАТИ КАПАЦИТЕТ 3 Л 30 МИН.ТАЈМЕР ДРЖАЧ ЗА КАБЕЛОТ ВАДЕЊЕ НА КАПАКОТ ФИЛТРИРАЊЕ ТЕРМОСТАТ

Шифра: СИФР025 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.