,

VIVAX EG 4020B

Достапност:

На залиха


Моќност: 1800 W
Димензии на нелеплива површина: 43 x 23 cm
половина рамна плоча, половина ребраста
целосно рамна плоча,
термостат за подесување на топлината,
површината за печење може да се одвои за полесно миење.
Гаранција 1 година

2.990 ден

На залиха

Спореди