,

VIVAX FC 04602 WH

Достапност:

Нема на залиха


• Енергетска класа: А Волумен на рерната: 64 Број на електрични плочи: 4 Страничен материјал: Бел метал Боја: Бела

11.500 ден

Нема на залиха

Спореди