VIVAX HM-400WP

Достапност:

На залиха


РАЧЕН МИКСЕР МОЌНОСТ 300 W ПЕТ РАЗЛИЧНИ БРЗИНИ ТУРБО ПРЕКИНУВАЧ ДВЕ МАТАЛКИ И ДВЕ МЕШАЛКИ ЗА ТЕСТО. ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН БОЈА: БЕЛА

990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.