,

VIVAX KS-502Y

Достапност:

На залиха


• Основни карактеристики Макс. измерена маса [кг]: 5 Мин. измерена маса [g]: 1 Друго: автоматско исклучување, додавање на неколку состојки за време на мерењето, батерија: 1 X CR2032, литиум, вклучен

700 ден

На залиха

Спореди