-26%
,

VIVAX MWO2077

Достапност:

На залиха


Моќност – 700W
Капацитет – 20литри
5 нивоа на моќност
Функција на печење во фази
Програм одмрзнување 35-минутни програма
Гаранција – 12месeци.

3.699 ден 4.990 ден

На залиха

Спореди