,

VIVAX SM1800

Достапност:

Нема на залиха


-ТОСТЕР
МОЌНОСТ 1800 W
НЕЛЕПЛИВА ПОДЛОГА
ИНДИКАТОР НА РАБОТА
ТЕРМОСТАТ
ОТВАРАЊЕ 180*И 90*
САД ЗА СОБИРАЊЕ МАСНОТИИ
БОЈА INOX

2.700 ден

Нема на залиха

Спореди