,

VIVAX WH 171WT

Достапност:

Нема на залиха


• Капацитет 1,7 L Моќност 2200W Филтер што може да се отстрани и да се испере Надворрешен покажувач на нивото на водата Светлосен индикатор за работа Автоматско исклучување Температурна заштита 1 година гаранција

990 ден

Нема на залиха

Спореди