FUEGO GS-605

Достапност:

На залиха


Блендер Моќност:800W Капацитет:1,5L Брзини:2 PULSE функција Заштита од прегревање Нелизгачка подлога

2.300 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.