WURTH FPP2200E VAP 2200W

Достапност:

На залиха


• Моќност 2200W Номинален притисок 120bar Max притисок 150bar Номинален проток 6,5L/min Max Проток 7,5L/min Дополнителна опрема пиштол и црево

12.990 ден

На залиха

Спореди