ALFA 55 DELUX DESEN

Достапност:

На залиха


Kапацитет:5Kw Димензии на рерна:550x540x195мм Волумен на загревање:65 м3 Површина на загревање?:25 м2 Тежина: 91 кг Димензии на шпоретот: висина 780мм ширина 965мм длабочина 612мм

22.700 ден

На залиха