,

BEKO BBSE123001 XD

Достапност:

На залиха


• Енергетска класа:A Капацитет на фурната:72L Фурна: 6 функции, Плотна 4 грејни зони Вентилатор,Грил Димензии:59x56x55cm

25.990 ден

На залиха

Спореди