-11%
,

BEKO BDIN 39640A

Достапност:

На залиха


• Prosmart инвертер мотор Енергетска класа:C Капацитет:16 сета 11 програми 5 температури Ниво на бучава:40dB Димензии:81.8×59.8x55cm

32.990 ден 36.990 ден

На залиха

Спореди