,

GORENJE GV620E10

Достапност:

Нема на залиха


Енергетска класа: A++,
Број на корпи: 3,
Начин на поставување:
Целосно вграден,
Ширина: 598 mm, Висина: 815 mm

26.900 ден

Нема на залиха

Спореди