-13%
,

BEKO BSSA210K3SN

Достапност:

Нема на залиха


• Комбиниран фрижидер за вградување MinFrost® Нето капацитет:156L Замрзнување на волуменот:19L Димензии:121.5x54x54.5cm

12.990 ден 14.990 ден

Нема на залиха

Спореди