,

GORENJE RKI418FE0

Достапност:

На залиха


• Енергетска класа: A+, Вкупен нето капацитет: 260 l, Начин на поставување: Вграден интегриран, Ширина: 540 mm, Висина: 1772 mm

26.990 ден

На залиха

Спореди