BEKO FSM67320 GXS

Достапност:

На залиха


•Шпорет стаклокерамика •Eнергетска класа:A •Капацитет на рерната:72L •4+2 грејни зони •8 функции на рерната •Механички контроли •Дигитален тајмер •Димензии:85х60х60cm

29.990 ден

На залиха