-12%
,

BEKO HSA40530

Достапност:

На залиха


• Енергетска класа:F MinFrost® Нето капацитет:360L Капацитет на замрзнување:16.3kg/24h Ниво на бучава:40 dBA Димензии:86x129x67.5cm

21.990 ден 24.990 ден

На залиха

Спореди