,

BEKO RCNA366E40ZXBRN

Достапност:

Нема на залиха


Prosmart инвертер мотор
NоFrost двојно ладење
Енергетска класа:E Нето капацитет:324L
Ниво на бучава:38dB
Димензии:185.2×59.5x67cm

34.990 ден

Нема на залиха

Спореди