-22%
,

GORENJE B800E

Достапност:

Нема на залиха


3.500 ден 4.500 ден

Нема на залиха

Спореди
 • Моќност на моторот на блендерот (макс): 800 W
 • Број на брзини: 3
 • AC мотор за сигурна работа

Додаток за мелење

Испорачаната мелница е совршена за мелење свежо кафе, шеќер во прав или мелење ореви за вашиот омилен десерт.

Повеќекратна употреба

Од овошје до зеленчук

Блендерите имаат висококвалитетни, остри и силни сечила за да можат да се користат за секаков вид овошје, зеленчук и месо. Со посебни додатоци тие дури и ќе го скршат мразот и тврдата храна како јаткастите плодови, или ќе мелеат зрна кафе.

Технички карактеристики:

 • Моќност на моторот (макс): 800 W
 • AC мотор за сигурна работа
 • Лесно чистење
 • Ефикасно четирино сечило
 • Копче за вклучување/исклучување и прилагодување на ротацијата
 • Број на нивоа на брзина за брзи резултати: 3
 • Работа со пулс за пократки циклуси на мешање
 • Едноставно отстранување на сечилото за безбедност и лесно чистење

 

 • Волумен на бокал: 1,5 l
 • Мерна вага на садот за совршено прецизно дозирање
 • Мерната чинија ви овозможува лесно да ги следите рецептите
 • Отворање во капакот
 • Преградата за макара гарантира лесно складирање
 • Вакуум стапала за совршена стабилност
 • Стаклен сад за мешање што овозможува целосна контрола на процесот
 • Безбедносен прекинувач за совршена безбедност

 

 • Материјал: пластика + метал
 • Боја: Бела
 • Должина електричен кабел: 0,8 m
 • Димензии (Ш×В×Д): 18,5 × 41,5 × 17,2 cm
 • Димензии на спакуваниот производ (Ш×В×Д): 19,3 × 44 × 19,3 cm
 • Нето тежина: 3,1 кг
 • Бруто тежина: 4,3 кг
 • Поврзано оптоварување: 600 W

 

SKU: СИБЛ112 Категории , Ознака:
Бренд:: GORENJE
Тежина 2 кг
Баркод

КГ

Гаранција (во месеци)

24

Вие исто така би сакале…