,

BEKO RDNE505E30DZMN

Достапност:

Нема на залиха


ProSmart Инвертер компресор
NeoFrost двојно ладење
Енергетска класа:F Нето капацитет:451L
Ниво на бучава:39dB
Димензии:185x70x70.5cm

43.990 ден

Нема на залиха

Спореди