,

BEKO TBN81808 BX

Достапност:

Нема на залиха


Моќност:800 W
Капацитет:1.8L
6 брзини Функцијата IceCrush
Копче за брзина – min/max
Димензии:38 x 20 x 15.5 cm

3.990 ден

Нема на залиха

Спореди
Гаранција (во месеци)

12