,

BOSCH BCH 3ALL21

Достапност:

Нема на залиха


Стик правосмукалка, 2 во 1
Напон:21,6 V
Работно време:50 мин
Време на полнење:5 ч
Капацитет на садот за прав: 0.4L

11.990 ден

Нема на залиха

Спореди