,

DYNAMIC 9971 CESMA

Достапност:

На залиха


• Материјал: Метал Притисок: 220V/50Hz Моќност: 3Kw Проток на топла вода: 2-2,5л/мин. Температура на водата: 30-60°С Притисок на водата: 0.04 -0.5 MPa 1 година гаранција

3.390 ден

На залиха

Спореди