,

FANTOM KL1000S

Достапност:

На залиха


• Моќност: 850 W Опрема додатоци за чистење Перење: под, мебел, теписи, плочки, прозорци Капацитет на торба: 7l Должина на кабел: 5 Метри Димензии: 37.5 x 35.5 x 500 cm

3.490 ден

На залиха

Спореди