FAVORIT 2240 INOX

Достапност:

1 на залиха


– 60 cm модел – копче on/off – 3 брзини – 650 m3/h – 1 мотор – халогени сијалици 2x25W – алуминиумски касетни филтри – боја: inox – моќ на мотор 1x200W

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

4.990 ден

1 на залиха

– 60 cm модел – копче on/off – 3 брзини – 650 m3/h – 1 мотор – халогени сијалици 2x25W – алуминиумски касетни филтри – боја: inox – моќ на мотор 1x200W

Шифра: АСХ6020 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.