,

FAVORIT 3322-60 sm

Достапност:

На залиха


• БРЗИНИ 3 МОЌ НА ВШМУКУВАЊЕ 550 M3/H ЛЕД СВЕТЛО ШИРИНА: 600MM ДОЛЖИНА: 290MM ВИСИНА: 350MMX640MM МОЌНОСТ НА МОТОР 1 X 110 W

6.990 ден

На залиха

Спореди