FAVORIT 4-J BLACK

Достапност:

На залиха


– вградни димензии: В/Ш/Д 59/59,5/55 cm – енергетска класа: B – 8 позиции на контролни склопки – контролно копче за рерната – копче за термостат на рерната – стаклена управувачка табла – светло во рерната – една решетка и длабока тава во рерната – турбо вентилатор