,

FAVORIT 55DK5JM2T2S2A-11UHD AND

Достапност:

Нема на залиха


20.990 ден

Нема на залиха

Спореди
 • ДИЈАГОНАЛА: 55″ (140CM) ЛЕД ЕКРАН
 • РЕЗОЛУЦИЈА 3840×2160 (ULTRA HD): 4K
 • ТУНЕР DVB-T2/S2
 • СВЕТЛИНА 280CD/M2 +/-10%
 • ВРЕМЕ НА ОДГОВОР 9,5 MS
 • SMART : Вграден безжичен
 • ПОВРЗУВАЊЕ SCART, HDMIX3, VGA, USB X2, CI+, ИЗЛЕЗ ЗА СЛУШАЛКИ, КОАКСИЈАЛНО АУДИО, ПРИКЛУЧУВАЊЕ WI-FI на ѕид
 • VESA (200MMX100MM) ANDROID ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ
 • БОЈА НА РАМКАТА НА ANDROID 11: СРЕБРЕН
 • БРЗИНАчетворојадрен 1,2 GHZ
 • БРЗИНА НА МЕМОРИЈА МЕМОРИЈА 8 GB, RAM 1,5 GB
 • ЈАЗИК: МАКЕДОНСКИ; АНГЛИСКИ; ХРВАТСКИ; СРПСКИ
 • ПОДДРЖУВА АПЛИКАЦИИ НА GOOGLE PLAY
 • СОДРЖИНА ЗА СНИМАЊЕ НА ФУНКЦИЈАТА PVR
 • РЕЖИМ НА ХОТЕЛ
 • ДРУГО: ПОДДРЖУВА БЕЗЖИЧНА ТАСТАТУРА; ПОВЕЌЕЈАЗИЧНО МЕНИ
 • DVB-C, DVB-T2/S2
 • ЗВУЧНИЦИ: 2X10W
 • НОЗЕ: ЖЕЛЕЗО
 • ДИМЕНЗИИ СО ДРЖАЧ (ШХХХТ):1245ММ X 812ММ X 254ММ
 • ДИМЕНЗИИ БЕЗ ДРЖАЧ (ШХХХТ):1245ММ X 766ММ X 83ММ
 • НЕТО ТЕЖИНА: 12 КГ
SKU: ТВ550021 Категории , Ознака:
Бренд:: FAVORIT
Гаранција (во месеци)

24

Вие исто така би сакале…