-15%
,

FAVORIT BI60-I14

Достапност:

На залиха


• ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 82CM/59,8CM/55CM КАПАЦИТET 12 СЕТА САДОВИ ПРОГРАМИ 5 ТЕМПЕРАТУРА 3 ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A+ ЗАШТИТА НА ГРЕЈАЧ ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВА ЦЕЛОСНО ВГРАДНА БРЗ ПРОГРАМ 30 МИН. / 40 °C

16.199 ден 18.990 ден

На залиха

Спореди