-20%
,

FAVORIT E60-A1FN INX

Достапност:

На залиха


• ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/59,8/59,8 13 СЕТА САДОВИ ПРОГРАМИ 7 МИНИ ЛЕД ДИСПЛЕЈ БРЗ ПРОГРАМ 30 МИН. НА 40 °C КОПЧЕ ЗА ПОЛОВИЧНО ПОЛНЕЊЕ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА Е

15.990 ден 19.990 ден

На залиха

Спореди