,

FAVORIT E60-A22 INX

Достапност:

Нема на залиха


ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/59,8/59,8
КАПАЦИТЕТ 13 СЕТА
ПРОГРАМИ 7
ТРЕТА ПОЛИЦА
ЛЕД ДИСПЛЕЈ
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A ++
БУЧАВОСТ ПРИ РАБОТА 57 DB
ЕНЕРГЕТСКА ПОТРОШУВАЧКА (ГОДИШНО) 270 KWH
ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВА
ЗАШТИТА НА ГРЕАЧОТ
БОЈА INOX

20.990 ден

Нема на залиха

Спореди