FAVORIT L 8101

Достапност:

На залиха


ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 84,50 /59,70 /55,70 CM ВРТЕЖИ ВО МИНУТА (RPM) 1000 КАПАЦИТЕТ 8 KG ИНОКСЕН БАРАБАН 54 Л. ПРОГРАМИ 15 ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОГРАМАТОР v КОПЧЕ ЗА КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРА v ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A++ EКО СИСТЕМ ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА v ЗАШТИТА ПРОТИВ ПРОТЕКУВАЊЕ v ЗАШТИТА ПРОТИВ ПЕНА v СИСТЕМ ЗА АВТОМАТСКИ БАЛАНС v СИСТЕМ ЗА ДЕТЕКТИРАЊЕ ГРЕШКА v ДЕТСКО ЗАКЛУЧУВАЊЕ v ОТСТРАНУВАЧКИ ГОРЕН КАПАК v ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 219 KWH/ANNUM ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА (Л/ГОД.) 10224 L/ANNUM БУЧАВОСТ ПРИ ПЕРЕЊЕ 58 DB БУЧАВОСТ ПРИ ЦЕНТРИФУГИРАЊЕ 76 DB БРЗА ПРОГРАМА 15 МИНУТИ НА 30 °C РЕГУЛАЦИЈА НА ВРТЕЖИ СЕНЗОР ЗА ПОЛОВИЧНО ПОЛНЕЊЕ v КОПЧЕ ЗА ПРЕДПЕРЕЊЕ v

16.990 ден

На залиха