-13%
,

KONCAR PR148AT4INVERTER

Достапност:

Нема на залиха


• Капацитет 8 кg Вртежи 1400 0/мин Број програми 15 LCD дисплеј Команди со допир Инвертерски мотор 10 години гаранција Сензор за преполнување Сензор за гужвање Одложен Старт

19.990 ден 22.990 ден

Нема на залиха

Спореди